29 lipca w naszym ośrodku obchodziliśmy Dzień Rodziny oraz uroczyste zakończenie naszego „roku szkolnego(terapeutycznego)”.
Z tej okazji odbył się integracyjny grill, na który przybyli rodzice i opiekunowie naszych uczestników .
Zanim upiekły się kiełbaski, nasza młodzież wystąpiła przed swoimi najbliższymi „na scenie” w montażu: słowno-muzycznym, jedna z naszych uczestniczek zatańczyła również taniec współczesny. Po występach młodzież rozdała swoim rodzicom oraz opiekunom upominki, kierownik warsztatu rozdał wszystkim uczestnikom dyplomy, gratulując wzorowej postawy w tym terapeutycznym roku. Po kiełbasce, kawie i ciastku, przyszedł czas na indywidualne sesje zdjęciowe z najbliższymi oraz zajęcia integracyjne z ceramiki. Później przyszedł czas na wspólną biesiadę.
Śpiewaliśmy biesiadne piosenki, każdy z nas mógł wziąć mikrofon do ręki i poczuć się jak gwiazda na scenie. Obchody tego dnia zakończyliśmy huczną dyskoteką.
Tańczyliśmy aż do momentu, kiedy nadszedł czas powrotu do domu – dziś wracaliśmy z zajęć wyjątkowo bardzo niechętnie Od 1 sierpnia zaczynamy w pełni zasłużone urlopy i wakacje.