Wracamy do „domu”…
 
 
Po długim pobycie w Domu Parafialnym wracamy do naszego rozbudowanego i wyremontowanego budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Haczowie na Sicinie.
Było nam dobrze w Domu Parafialnym. Jesteśmy wdzięczni księdzu proboszczowi Adamowi Zarembie oraz księdzu prałatowi Kazimierzowi Kaczorowi za to, że nas „przygarnęli”, że zapewnili nam ciepłe miejsce pracy… I chociaż przeprowadzka wymagała dużo czasu, wysiłku i zaangażowania, to cieszymy się bardzo, że będziemy mogli rozpocząć pracę w nowych, lepszych warunkach. Więcej przestrzeni, więcej pomieszczeń – to tylko niektóre plusy naszego „domu”.

Nasi podopieczni będą mogli rehabilitować się na większej sali gimnastycznej, posiłki będą spożywać na nowej, jasnej jadalni. Powstała też wiata, gdzie uczestnicy będą mogli pracować i odpoczywać na świeżym powietrzu. Mamy teraz więcej łazienek, są lepiej wyposażone.
Wszystko, co udało się dokonać, powstało dzięki staraniom wielu przychylnym nam osób, dzięki czemu zrealizowano inwestycję gminną pod nazwą „Rozbudowa, nadbudowa, przebudowa istniejącego budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej w Haczowie”.
Mamy nadzieję, że w „nowym – starym” miejscu będziemy rozwijać się wraz z naszymi uczestnikami.